.

.

Одлична цена
SSH036 Дама Свила Сатен Pajama Жени Секси 3 Парчиња Pajama Поставите Sleepwear V деколте Врвот Целосна Ракави Целосна Должина Панталона Nightwear Есен

SSH036 Дама Свила Сатен Pajama Жени Секси 3 Парчиња Pajama Поставите Sleepwear V деколте Врвот Целосна Ракави Целосна

DEN 969.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
Aerlxemrbrae
Број На Модел На:
SSH036
Материјал:
Rayon
Материјал Состав:
Сатенски
Должина:
Ankle-Length Pants
карактеристики:
ноќ се облекуваат
Карактер:
sleepwear
Функција:
Nightgown
специјалност:
pijama
Особеност:
ноќта gown
Карактеристично:
Nightwear
Technic :
pyjamas жени
Процесот:
жените sleepwear
Тип:
долго nightgown
Стил:
жените nightwear
Производи во категоријата