.

.

Одлична цена
2017 Бебето Pacifier Клип Носителот на Брадавица Teether Синџир за Dummies Пластични Бебе Брадавица Клип Носители

2017 Бебето Pacifier Клип Носителот на Брадавица Teether Синџир за Dummies Пластични Бебе Брадавица Клип Носители

DEN 34.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Pacifier
Пакување:
Еден натоварени
Возраст:
> 0 месеци
Број На Модел На:
бебе pacifier
Големина:
27*2*2cm
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Функција:
Латекс Слободни
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Пластичен клип + акрилик монистра + нишка ткаат
Тип:
Pacifier
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.04kg (0.09lb.)
Пакет Големина:
12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)
Производи во категоријата