.

.

Одлична цена
За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 900F HORNET 2002-2007 Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник

За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 900F HORNET 2002-2007 Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник

DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
0.56kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
10FS17648266
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
АЛУМИНИУМ + ПОМ
Бренд Име:
ДИВЈАК
Производи во категоријата