.

.

Одлична цена
Кит Топла Продажба стапчиња за јадење Титаниум Садовите За Кампување и Излетничко Планинарење Патуваат стапчиња за јадење Антибактериска Функција 14.5 g Ti5622

Кит Топла Продажба стапчиња за јадење Титаниум Садовите За Кампување и Излетничко Планинарење Патуваат стапчиња за

DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
КИТ
Расположливиот:
No
Капацитет:
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Вода Прочистување Методот:
Литургија-тип (Притискање Тип)
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Пати:
No
Капацитет:
1
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Изглед:
Срцето
торба стил:
Satchel
Материјал:
Титаниум
Прочистување Методот:
Влакна Филтер Прочистувач На Вода
Тип:
Стапчиња за јадење
Слама Должина:
Стандард (100 см)
Модел:
Ti5622
Тип:
Стапчиња за јадење
Материјал:
Титаниум
Големина:
(D)7.2x(H)235mm
Тежина:
14.5g
Производи во категоријата