.

.

Одлична цена
Naturehike 1.5 L Лесни Отворено Алуминиум Кампување Изменувач Котел За Греење Брзо Виткање Литургија Пикник Садови

Naturehike 1.5 L Лесни Отворено Алуминиум Кампување Изменувач Котел За Греење Брзо Виткање Литургија Пикник Садови

DEN 1007.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Расположливиот:
No
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Бренд Име:
Naturehike
Вода Прочистување Методот:
Никој
торба стил:
Рачни Кошница
Прочистување Методот:
Никој
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Капацитет:
1L
Модел:
NH15T216-G
Слама Должина:
Никој
Капацитет:
2-3
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Вечера Кутија
Пати:
Yes
Изглед:
Бубрезите Форма
Слама Должина:
Стандард (100 cm
Производ Пакет Големина:
182(D)x105(H)mm
Капацитет:
1.5 L
Производи во категоријата