.

.

Одлична цена
300PCS 0603 Чип Фиксна Отпорник SMD Отпорник 1% 470 ohm 470R 471

300PCS 0603 Чип Фиксна Отпорник SMD Отпорник 1% 470 ohm 470R 471

DEN 51.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
vanxy
Тип:
Фиксна Отпорник
Состојба:
Нови
Технологија:
густата филм
Број На Модел На:
smd отпорник
Пакет Тип:
Surface Mount
Отпор Толеранција:
1%
Номинална моќност:
0.1 W (1.6 mm*0.8 mm)
Производи во категоријата
DEN 37.20