.

.

Одлична цена
300PCS 1206 SMD Отпорник 1% 68 ohm чип отпорник 0.25 W 1/4W 68R

300PCS 1206 SMD Отпорник 1% 68 ohm чип отпорник 0.25 W 1/4W 68R

DEN 38.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
vanxy
Тип:
Фиксна Отпорник
Состојба:
Нови
Технологија:
густата филм
Број На Модел На:
smd отпорник
Пакет Тип:
Surface Mount
Отпор Толеранција:
1%
Номинална моќност:
0.25 W(3.2 мм*1.6 мм)
Производи во категоријата