.

.

Одлична цена
50 компјутери (5 вредности * 10pcs) LDR Фото Светлина Чувствителни Отпорник Фотоелектрически Photoresistor Комплет за 5506 5516 5528 5537 5539

50 компјутери (5 вредности * 10pcs) LDR Фото Светлина Чувствителни Отпорник Фотоелектрически Photoresistor Комплет

DEN 36.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
Photoresistor Комплет за 5506 5516 5528 5537 5539
боја:
Повеќе
Бренд Име:
Вашиот Цие
is_customized:
Yes
Тип:
photoresistor
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови
Технологија:
Мешање
Производи во категоријата
DEN 37.20

DEN 47.76