.

.

Одлична цена
Затворен ЛЕР Подводни Светилки Водоотпорен LED Аквариум Светлина за Коралниот Гребен Риба Резервоарот Подводните Аквариум Светлина Место Светилка

Затворен ЛЕР Подводни Светилки Водоотпорен LED Аквариум Светлина за Коралниот Гребен Риба Резервоарот Подводните Аквариум

DEN 117.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Fixure:
Во Вода
Ширина:
app.6x5x4.5cm/2.36x1.97x1.77''
моќност:
6W
Тип:
Риба
Бренд Име:
szrandy
На текст:
AC 110-240V
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Материјал:
ПВЦ
боја на светлина:
Зелена,Црвена,Бела,Сина(Изборен)
Производи во категоријата