.

.

Одлична цена
1pc 6.3 mm 6 Начин Коло Стандард Сечилото Осигурач Носителот DC12V/24V со 6 Осигурувачи За Авто Автомобил Додатоци

1pc 6.3 mm 6 Начин Коло Стандард Сечилото Осигурач Носителот DC12V/24V со 6 Осигурувачи За Авто Автомобил Додатоци

DEN 181.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Легура
Употреба:
Автомобилската
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
сечилото fuse кутија
Бренд Име:
Mayitr
Стандарди За Безбедност:
Други
Кршење Капацитет:
Други
Главните Материјали:
пластични+метал
Производи во категоријата
DEN 287.76 -10 %