.

.

Одлична цена
4L60E 4L80E Неутрален безбедносен Прекинувач Конектор Pigtail 7 Жица MLPS Спектар Switch За Chevrolet Палто C1500 C2500 C3500 K1500 K2500

4L60E 4L80E Неутрален безбедносен Прекинувач Конектор Pigtail 7 Жица MLPS Спектар Switch За Chevrolet Палто C1500

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
NICECNC
Година:
1995-1996
Име На Модел:
за chevrolet
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
10inch
Производи во категоријата
DEN 446.40 -82 %