.

.

Одлична цена
LARATH За PSA Peugeot Citroen обратен радар,9675202477XT,0263013215

LARATH За PSA Peugeot Citroen обратен радар,9675202477XT,0263013215

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
2inch
Име На Модел:
9675202477XT
Објектот Висина:
4inch
Номинална Струја:
2A
Објектот Дијаметар:
2inch
Специјални Функции:
3
Година:
2012
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
3inch
Материјал Тип:
Мешавина
Производи во категоријата
DEN 446.40