.

.

Одлична цена
LARATH За Benz A-Класа Б-Класа SL GLK обратен радар,A0009050342 Q04,0263013054

LARATH За Benz A-Класа Б-Класа SL GLK обратен радар,A0009050342 Q04,0263013054

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
A0009050342 Q04
Објектот Должина:
2inch
Објектот Висина:
4inch
Објектот Дијаметар:
2inch
Специјални Функции:
3
Година:
2012
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
0.5kg
Номинална Струја:
1A
Објектот Ширина:
3inch
Материјал Тип:
Мешавина
Производи во категоријата