.

.

Одлична цена
F-40FY803 Smart Електрични Ориз Шпорет 4L легура леано железо Греење притисок шпорет апарати за кујна ,Именување: 0 до 24 часа

F-40FY803 Smart Електрични Ориз Шпорет 4L легура леано железо Греење притисок шпорет апарати за кујна ,Именување:

DEN 1142.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
Греење Метод:
Три-димензионални Греење
Функција:
Торта Готвење & Stewing & Греење,Мерењето,Загревањето,Ориз Готвење & Каша Готвење & Супа Stewing,Claypot Готвена Храна,Готвење Ориз,Каша/Супа,Груба Жита,Не-Стап Слој Внатрешна Тенџере,Термичка Заштита,Резервација,Stewing
Капацитет:
4.0 L
сертификација:
CE
LCD:
Yes
Обликот:
Плоштад
Додатоци:
Мерење На Купот,Гребло
Материјал:
Алуминиум легура
Контролирање На Режимот:
Дигитален Тајмер За Контрола На
Енергетска Етикета:
3 одделение
Број На Модел На:
F-40FY803
Домување Материјал:
Пластични
Примена:
3-6 луѓе
Поддржува Закажување На Времето:
Yes
Моќност (W):
860W
Број На Производ:
G1525
Име на производ:
Ориз Cookers
Модел:
F-40FY803
Напон:
220V
Фреквенција:
50 Hz
моќност:
860W
Капацитет:
4L
боја:
Злато
Пакување големина:
50*35*30cm
Тежина:
5.5kg