.

.

Одлична цена
DIN6923 M3 m4 m5 m6 м8 m10 м12 од не ' Рѓосувачки Челик 304 хексадецимален страната Нут

DIN6923 M3 m4 m5 m6 м8 m10 м12 од не ' Рѓосувачки Челик 304 хексадецимален страната Нут

DEN 141.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M12 10PCS, M4 100PCS, m8 20pcs, m10 10pcs, m3 100pcs, m5 100pcs, M6 100PCS
Број На Модел На:
М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Најлон Заклучување Ореви
Бренд Име:
ZFhong
Производи во категоријата