.

.

Одлична цена
1000PCS DIN934 М3 Челик со црна Хексадецимален хексагонални Завртки

1000PCS DIN934 М3 Челик со црна Хексадецимален хексагонални Завртки

DEN 93.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12
Тип:
Хексагонални Завртки
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
ZFhong
Производи во категоријата