.

.

Одлична цена
Blox Трки Фалсификувани 7075 Алуминиумски Тркала Повлечи Ореви Стр 1.5, L: 60mm 20Pcs ЕП-550NUTS-1.5

Blox Трки Фалсификувани 7075 Алуминиумски Тркала Повлечи Ореви Стр 1.5, L: 60mm 20Pcs ЕП-550NUTS-1.5

DEN 136.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна, Црвена, Зелена, Сина, Пурпурна, титаниум, Neochrome, Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Име На Модел:
EP-550NUTS-1.5
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
BLOX
Материјал Тип:
Ултра висока јачина Фалсификувани алуминиум
Објектот Должина:
00inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
Универзална
Година:
сите
Објектот Ширина:
00inch
Состојба:
Нови
fuction:
Тркалото Се Повлечи Нут
Fitment:
Возило со Навој Теренот 12x1.САМО 5mm
Количина:
1x Тјунер Повлечи Ореви M12x1.5mm (20 Парчиња)
Спецификите:
Тема На Теренот M12x1.5
Завршна Површина Боја:
црвена, сина, црна, виолетова, сребрена, златна, зелена,титаниум, Neochrome
Вкупна Должина:
60mm
Стил:
За Резервни Тркала Само,Не За Оем Тркала
Дербито Тркала Повлечи Ореви:
Yes
Гаранција:
Yes
Производи во категоријата