.

.

Одлична цена
D1spec Jdm Палка Алуминиумски Тркала Трки Повлечи Ореви P:1.25, L:52mm 20pcs/set ЕП-650NUTS-L-1.25

D1spec Jdm Палка Алуминиумски Тркала Трки Повлечи Ореви P:1.25, L:52mm 20pcs/set ЕП-650NUTS-L-1.25

DEN 136.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна, Сива, Црвена, Зелена, Сина, Виолетова, Кафена, Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
00inch
Материјал Тип:
Ултра висока јачина Фалсификувани алуминиум
Објектот Должина:
00inch
Име На Модел:
EP-650NUTS-L-1.25
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
Универзална
Бренд Име:
D1SPEC
Година:
сите
Објектот Ширина:
00inch
Состојба:
Нови
fuction:
Тркалото Се Повлечи Нут
Fitment:
Возило со Навој Теренот 12x1.25мм САМО
Количина:
1x Тјунер Повлечи Ореви M12x1.25mm (20 Парчиња)
Спецификите:
Тема На Теренот M12x1.25
Завршна Површина Боја:
Сино/red/blcack/златниот/сребрена/виолетова/сива/Bronzer/зелена
Вкупна Должина:
52mm
Стил:
За Резервни Тркала Само,Не За Оем Тркала
Дербито Тркала Повлечи Ореви:
Yes
Гаранција:
Yes
Производи во категоријата