.

.

Одлична цена
Тип C USB 3.1 Надворешни DVD RW Режач Писател Оптички Диск За Лаптоп Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕР Црна

Тип C USB 3.1 Надворешни DVD RW Режач Писател Оптички Диск За Лаптоп Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕР Црна

DEN 1070.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Се вози тип:
DVD-RW
Кеш Капацитет:
2MB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ECD308-3DW
Формат на снимање:
DVD±RW/DVD-RAM МЕМОРИЈА
Инсталација Метод:
Надворешни
Примена:
Надворешни
Корекција На Грешка Функција:
Поддршка
Интерфејс Тип:
USB
Максимална DVD Горење Брзина:
8x
Диск Вчитување На Чекање:
лента тип
Диск Стандард:
DVD+ RW
Тип:
DVD Режач
Објектот Состојба:
Нови
Бренд Име:
DeepFox