.

.

Одлична цена
Транспарентен TPU Покритие За Samsung Галакси S7 Случај Мода Кула велосипед Пеперутка Девојка Пердув Дизајн Мобилен Телефон Случаи

Транспарентен TPU Покритие За Samsung Галакси S7 Случај Мода Кула велосипед Пеперутка Девојка Пердув Дизајн Мобилен

DEN 39.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
TPU
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Транспарентен Мода Сликарство TPU Покрие Случај
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
18*8*2
SKU:
MimiTPU011
боја:
како се покаже слика
статус:
Во Однос На Статусот
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Тип:
100% Сосема Нов
Компатибилен Модел:
Одговара За Samsung Галакси S7
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S7
Производи во категоријата