.

.

Одлична цена
LUDI Луксузни Nubuck Велур Кожа Случај За iphone X 5 5s SE 8/6/6s/7/Плус Висок Квалитет на Официјалниот Ultrathin Мека Ткаенина на Задниот Поклопец

LUDI Луксузни Nubuck Велур Кожа Случај За iphone X 5 5s SE 8/6/6s/7/Плус Висок Квалитет на Официјалниот Ultrathin

DEN 104.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
За i6P 6SPlus, За i7 i8, За i7Plus i8Plus, За iX, За i6 6s, За i5 5s SE
Бренд Име:
LUDI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
дизајн:
Обична,Гроздобер,Симпатична,Бизнис
Is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Nubuck Велур Кожа Случај
Бесплатен превозот :
Од Кина Пост
Тип:
Случај
Производи во категоријата