.

.

Одлична цена
KSQ За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE601KL 6.0 Крокодил Кожата со Заштитен Капак за ASUS Zenfone2 Ласерски ZE601KL Телефон Случаи

KSQ За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE601KL 6.0 Крокодил Кожата со Заштитен Капак за ASUS Zenfone2 Ласерски ZE601KL Телефон

DEN 100.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Луксузна Крокодил Кожата СТП кожа Заштитни Случај Маска
Бренд Име:
KSQ
дизајн:
Обична,Симпатична,Гроздобер
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
6.0 inch
боја:
црна,бела,розова,црвена,кафена,светло зелена,портокалова,сина
Потекло:
Шенжен Кина
Материјал:
Висок квалитет на вештачка кожа со кожа на крокодил печатење
квалитет:
100% Вистински
Стил:
Модни луксузни класичен делукс
Времето на Пазарот:
2017 Нова Жешка Мобилен Телефон Додатоци
Состојба:
2017 Топла Продажба + Сосема Нов
Продажбата на начин:
промет на големо и промет на мало со
Погоден за модели на мобилни телефони:
Случај За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE601KL 6 инчи
Тип:
за Asus Zenfone2 Ласерски ZE601KL
Производи во категоријата