.

.

Одлична цена
Луксузна Случај За iphone 6 s 6S плус iphone 8 Плус 7plus 8plus Карбонски Влакна Мека Couque Маска За iphone 7 Плус iphone X 10 Случаи

Луксузна Случај За iphone 6 s 6S плус iphone 8 Плус 7plus 8plus Карбонски Влакна Мека Couque Маска За iphone 7 Плус

DEN 101.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
За iphone 6 6s, За iphone6 6S Плус, За iphone 7 или 8, за 7 Плус или Плус 8, За iphone X
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајна,Мат,Егзотични
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Ултра тенок тенок случај+ TPU Силиконска Гума Карбонски Влакна на кожата + Мека bac
Мало Пакет:
No
Големина:
5 models Case for iphone 6 6s plus / for iphone 7 plus 8
Бренд Име:
GAGP
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
боја:
Црна, Црвена, сина
функција 1:
Карбонски Влакна на кожата + Мека задниот поклопец
Карактеристика 2:
Ултра тенок тенок случај+ TPU Силикони Карбонски Влакна
Модел:
5models Случај за iphone 6s 6 плус / за iphone7 плус iphone 8
користат за:
црн петок,нова година , Божиќ подарок
Време:
Ново во пазарот за жени мажи девојка
Тип:
Мобилен Телефон Заштитна Додатоци) > Phone (Телефон Кеси & Случаи
Стил:
Мода, Секојдневен, Луксузни, Гроздобер,Кул, Shockproof
SKU:
LX2626 LX2627
Производи во категоријата