.

.

Одлична цена
NOTOW Тешки Оклопи Shockproof Потпирачот Hybird Тешко Мека TPU Силиконската Гума Покрие Случај За Леново VibeK5 K5 Плус Лимон 3

NOTOW Тешки Оклопи Shockproof Потпирачот Hybird Тешко Мека TPU Силиконската Гума Покрие Случај За Леново VibeK5 K5

DEN 73.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
PC + TPU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Мат,Симпатична,Бизнис,Апстракт,Спортски
Големина:
5.0 inch
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
NOTOW
Компатибилен Бренд:
Леново
Компатибилен Со:
За Леново Атмосфера K5 K5 Плус Лимон 3
eigenschappen:
Меки Силиконски Тешко Пластика
Материјал:
PC+TPU
Тип:
2 во 1 случај Потпирачот
Производи во категоријата