.

.

Одлична цена
Меки Силиконски TPU за Покривање Samsung Галакси S9 Случај Симпатична Цвеќиња за Samsung S9 Случај 2018 новодојдени за Samsung Галакси S9

Меки Силиконски TPU за Покривање Samsung Галакси S9 Случај Симпатична Цвеќиња за Samsung S9 Случај 2018 новодојдени

DEN 45.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
за Галакси S9
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Транспарентен,Ткаеше,Симпатична
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
XIX
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9
Големина:
1
Карактеристики:
Моден Телефон случаи
Мало Пакет:
Yes
matertail:
Меки Силиконски TPU
квалитет:
Висок Квалитет На+
Стил:
Цвеќиња/ Pin/ Симпатична
Пад на превозот:
Трговија На Големо/ Мало/ Капка Превозот
Целна група:
Девојки/ Момчиња/ Жени/ Мажи
Производи во категоријата