.

.

Одлична цена
YESPURE 3D Цртан филм Мачка Уво Прстен Носителот Handphone Случај за Iphone 8 8plus 7 7plus 6 6s 6plus TPU PC Симпатична Животно Capa Celular

YESPURE 3D Цртан филм Мачка Уво Прстен Носителот Handphone Случај за Iphone 8 8plus 7 7plus 6 6s 6plus TPU PC Симпатична

DEN 184.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
За iPhone 6 6s, За 6plus 6s плус, За iPhone 7 8, За 7plus 8 плус
Бренд Име:
YESPURE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Со Прст Прстен
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6 плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8
дизајн:
Ткаеше,Животно,Симпатична
Карактеристики:
симпатична телефон случај
Модел:
За Apple iPhone
Материјал:
TPU+PC
дизајн:
симпатична мачка
Функција:
Нула-доказ shockproof
функција 1:
3D Цртан филм Handphone Случај
Карактеристика 2:
Мачка Уво Случај
функција 3:
Прстен Носителот Handphone Случај
ОЕМ:
Поздравен
Пакет:
1 КОМПЈУТЕР случај
Точка име :
Симпатична Животно Capa Celular
Производи во категоријата