.

.

Одлична цена
Tfshining Силикони TPU Случај За Huawei Чест 5C (руската Верзија)Покритие За Huawei Чест 5C 5C RU Нема Отпечатоци Телефон Случај Школка

Tfshining Силикони TPU Случај За Huawei Чест 5C (руската Верзија)Покритие За Huawei Чест 5C 5C RU Нема Отпечатоци

DEN 38.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
For Huawei Honor 5C (Russian Version) Without fingerprint Hold 5.2inch
дизајн:
Животно,Симпатична,Флорални,Гроздобер,Мат,Ткаеше,Егзотични
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Моден Цртан филм Цвеќиња БУВ дизајн TPU Случај
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
tfshining
Стокови:
Нови Меки Силиконски TPU Случај За Huawei Чест 5C (руската Верзија)Маска
Материјал:
TPU Меки Силиконски
1 Одговараат За:
За Huawei Чест 5C (руската Верзија) Без отпечаток Дупка 5.2 инчен
Модели:
Meow;Секси Флорални Цвет;Був;Убави Усни;Лимон;Торта,Цвет
Тип:
Меки Силиконски TPU Случај За Huawei Чест 5C (руската Верзија)Покрие Capa
Функција:
Моден Сликарство Телефон Домување Покрие Случај за huawei Чест 5C RU
Погоден:
Девојки, Дама,Жени,Мажи,Господин
Стил:
Модата,Уникатен И Луксузен
Состојба:
2017 Сосема Нов и Топла продажба
Тип:
Случај
Производи во категоријата