.

.

Одлична цена
За Xiaomi Redmi 3s Покрие Силикони Телефон Случаи Мермер Печатени за Redmi 3s Покритие за Redmi 3 Про Случај за Redmi 3S Кеси

За Xiaomi Redmi 3s Покрие Силикони Телефон Случаи Мермер Печатени за Redmi 3s Покритие за Redmi 3 Про Случај за Redmi

DEN 52.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 3s
дизајн:
Мат,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Xiaomi Redmi 3 Pro / 5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Различни шаблон тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
за Xiaomi Redmi 3 Про Случај
Име На Телефон 2:
за Redmi 3S Школка
Име На Телефон 3:
за Redmi 3 Премиерот Coque
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка
Производи во категоријата