.

.

Одлична цена
Нов Тенок Мат Тешко Пластични Случај Бонбони Боја Матирано Анти-отпечатоци PC Покритие За Samsung Галакси S8 5.8 / S8 Плус S8+ 6.2

Нов Тенок Мат Тешко Пластични Случај Бонбони Боја Матирано Анти-отпечатоци PC Покритие За Samsung Галакси S8 5.8 /

DEN 45.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
S8, S8 Плус
Карактеристики:
Unti-прст печатење, Не се Лизга, Мазна Matte
дизајн:
Обична
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8,Галакси Забелешка 7
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.8 lnch / 6.2 lnch
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
Крути Пластични / PC / Гума
Карактеристики:
Ултра Тенок, Супер Светло, Масло-обложени, УВ Сликарство, Анти-Slide
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Моден Rubberized Заштита Школка Заштитна Кожата
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Галакси S8 5.8 lnch
Компатибилен Модел 2:
За Samsung Галакси S8 Плус 6.2 lnch
Производи во категоријата