.

.

Одлична цена
OnePlus 5 A5000 Случај TPU & PC Двојна Оклоп Capa со Стојат Тешко Силиконска Маска За OnePlus5 еден плус 5 Телефон Случај

OnePlus 5 A5000 Случај TPU & PC Двојна Оклоп Capa со Стојат Тешко Силиконска Маска За OnePlus5 еден плус 5 Телефон

DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
TPU и PC
Големина:
5.5
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Егзотични
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
TPU и PC
Бренд Име:
subin
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Број На Модел На:
За Oneplus 5
Стил:
оклоп
Тип:
Случај
Производи во категоријата