.

.

Одлична цена
За Samsung Галакси J2 Премиер Случај G532F Мода Печатени Fundas За J2 Премиер Покрие G532F Мека TPU Силикон Телефон Случаи

За Samsung Галакси J2 Премиер Случај G532F Мода Печатени Fundas За J2 Премиер Покрие G532F Мека TPU Силикон Телефон

DEN 52.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Galaxy J2 Prime / 5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Моден Различен Модел Тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
за Samsung Галакси J2 Премиер Случај
Име На Телефон 2:
за Галакси СМ-G532F Школка
Име На Телефон 3:
за Галакси J1 Мини Премиер Coque
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка
Производи во категоријата