.

.

Одлична цена
Yuji-Хонг Автомобил Автоматски Менувач Опфаќа Случај за Citroen C5 2010-2014 Авто Shift Јаки Вистинска Кожа

Yuji-Хонг Автомобил Автоматски Менувач Опфаќа Случај за Citroen C5 2010-2014 Авто Shift Јаки Вистинска Кожа

DEN 396.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна Линија
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
Yuji-Хонг
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
C5
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Опрема Опфаќа за:
Citroen C5 Автоматски Менувач Shift
боја на кожа:
Црна
Конец Во Боја:
Црна / Црвена / Сино / Беж/ Жолта/ Зелена
Важна Забелешка :
Ве молиме потврдете го вашиот автомобил shift менувачот е исто со објектот
Производи во категоријата