.

.

Одлична цена
OPC Тапан За Samsung Xpress SL-M2626 SL-M2626D SL-M2826ND SL-M2676N SL-M2676FH SL-M2876HN Печатач,За Samsung MLT-R116 OPC Тапан

OPC Тапан За Samsung Xpress SL-M2626 SL-M2626D SL-M2826ND SL-M2676N SL-M2676FH SL-M2876HN Печатач,За Samsung MLT-R116

DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
opc тапан
Број На Модел На:
MLT-R116
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Делови За Печатач:
opc тапан
Тонер Кодот:
За Samsung Xpress SL-M2626/M2626D/M2826ND
Производи во категоријата