.

.

Одлична цена
Gauged Valve300 бар за SCBA Карбонски Влакна Резервоарот за PCP Воздушен Пиштол Лов или Дишење или Макбаскет

Gauged Valve300 бар за SCBA Карбонски Влакна Резервоарот за PCP Воздушен Пиштол Лов или Дишење или Макбаскет

DEN 1746.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
KBF-A1
Влезот нишка:
m18*1.5
Штекер нишка:
G5/8
Работен Притисок:
30Mpa или 300bar
Мерач:
со мерач