.

.

Одлична цена
Pureyiyi Дише Јога Кошули Ropa Deportiva Т-маица За Спортска Облека Салата Долг Ракав Врвот Спорт Кошула Жените Спортски Дресови

Pureyiyi Дише Јога Кошули Ropa Deportiva Т-маица За Спортска Облека Салата Долг Ракав Врвот Спорт Кошула Жените Спортски

DEN 339.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
PureYiYi
Материјал:
Најлон,Spandex
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Функција:
Брз Сува,Windproof
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
KJW-K901
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Погоден Сезона:
Зима Пролет, Есен
одговараат за:
Работи/excercise/Јога/Спорт
Стил:
2017 Мода Спорт Јога Кошули Жени
Farbric:
Памук+Најлон
feature1:
Брз Сува
feature2:
Дише
Feature3:
Високо Еластична
Производи во категоријата