.

.

Одлична цена
2018 Наменска Бренд Црн Сомот Чипка Applique Мажите Одговараат На Тенок Одговара Tuxedo 2 Парче Одговара На Младоженецот Матурска Палто Masculino Јакна+Панталона

2018 Наменска Бренд Црн Сомот Чипка Applique Мажите Одговараат На Тенок Одговара Tuxedo 2 Парче Одговара На Младоженецот

DEN 2536.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Лен
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
ANNIEBRITNEY
Број На Модел На:
001
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
сопствени направени:
Еден Гради
Редовни:
shawl alpel
Слаби:
Божиќ одговараат на мажите
Носии:
ретро
стил одговараат мажи:
адвокатско одговара со панталони
пушењето јакна:
свадба костуми за мажи
Јакна+Панталона:
veste
кориснички:
грб mens
црно палто:
Сомот
Производи во категоријата