.

.

Одлична цена
Сопствени Направени Младоженецот Tuxedos Shawl Сатен Lapel машки Одговараат на Едно Копче Groomsman/Младоженецот Свадба Одговара (Јакна+Панталони+Вратоврска+Girdle)

Сопствени Направени Младоженецот Tuxedos Shawl Сатен Lapel машки Одговараат на Едно Копче Groomsman/Младоженецот Свадба

DEN 2234.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Одговара Тип:
Слаби
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Brightmanyouth
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Акрилик,Најлон,Полиестер,Волна
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
мажите одговара
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
is_customized:
Yes
Објектот:
најдобриот човек одговара
Ткаенина Тип:
Worsted
Стилови:
мажите tuxedo одговараат на
styles1:
адвокатско одговара на свадба
styles2:
тенок одговара одговараат на
Производи во категоријата