.

.

Одлична цена
2018 Луксузен Италијански Бренд На Очила За Сонце Жените Кристал Плоштадот Очила За Сонце Со Огледало Ретро Целосна Ѕвезда Сонцето Женски Очила Црни Нијанси Сиво

2018 Луксузен Италијански Бренд На Очила За Сонце Жените Кристал Плоштадот Очила За Сонце Со Огледало Ретро Целосна

335.04
DEN 335.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

рамка боја:
D277
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
D277
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400
Бренд Име:
vikulsi
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
58mm
Леќа Ширина:
60mm
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
Производи во категоријата