.

.

Одлична цена
HDCRAFTER Луксузен Бренд на очила за сонце Жените Преголеми Рамка Очила Дами 2017 Поларизирани Очила за Сонце Женски Prismatic Eyewear

HDCRAFTER Луксузен Бренд на очила за сонце Жените Преголеми Рамка Очила Дами 2017 Поларизирани Очила за Сонце Женски

DEN 325.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Пеперутка
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Леќа Висина:
56mm
Број На Модел На:
очила за сонце жени
Леќа Ширина:
70MM
Бренд Име:
HDCRAFTER
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Optically Својства:
ПоларизиранаАнти-отсјајUV400
Pioce на потекло:
произведено во Кина
Пол:
Унисекс
Стил:
МоденБизнисКласичен
Адаптација места:
ВозиОтвореноСпортAnglingПлажаПартијаРоденденски Подарок
Производи во категоријата