.

.

Одлична цена
20/20 Сосема Нов Дизајн Поларизирани очила за сонце Мажите Сонце Очила за Класичен Машки Ретро Огледало Eyewear Нијанси Oculos Gafas PL331

20/20 Сосема Нов Дизајн Поларизирани очила за сонце Мажите Сонце Очила за Класичен Машки Ретро Огледало Eyewear Нијанси

DEN 413.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
PL331
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
2020
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
44mm
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
52mm
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
тркалезно лице, долго лицето, Плоштад лицето на, овален облик на лице
очила за сонце функција:
UV400,Анти-отсјај,Анти-зрачење
Пол:
Мажи
Други Имиња:
Очила За Сонце,Eyewear,Наочари
очила за сонце стил:
Класичен очила за сонце за мажи
леќи во боја:
Чадот,Кафеава,G15,Огледало
Големина:
One size fit all face
Пакување:
Очила Holster и Кутија
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
очила човек:
Очила нови
Производи во категоријата