.

.

Одлична цена
Кориснички Високо-Одделение Дебели Посебни 700G Бела Хартија Ознака Висат Ознака Облека Ознака

Кориснички Високо-Одделение Дебели Посебни 700G Бела Хартија Ознака Висат Ознака Облека Ознака

DEN 4440.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Функција:
Флуоресцентни,Перат,Recyled,Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
ms-1958
Техника:
Печатени
суровини:
специјална бела хартија картичка, kraft хартија картичка
Дебелина:
700/800G
Големина:
како што се бара 5*4cm/ 4*5cm
Техника:
печатење
Процесот:
претходно биле вклучени
Производи во категоријата