.

.

Одлична цена
4000 Мешана Боја 3мм Пластични Faux Бисер Круг Монистра Имитација Бисер Семе Мониста

4000 Мешана Боја 3мм Пластични Faux Бисер Круг Монистра Имитација Бисер Семе Мониста

DEN 155.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
finding4show
Техника:
Полиран
Материјал:
Пластични
Тип На Производ:
Монистра
Производи во категоријата