.

.

Одлична цена
СТП етикети за фармерки кожа етикета продажба

СТП етикети за фармерки кожа етикета продажба

DEN 3480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Врежана
Бренд Име:
SLOOBAO
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Материјал:
кожа
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
02
Производи во категоријата