.

.

Одлична цена
Стп Кожа Етикети со сопствени логото Облека Ознаки 1000pcs/многу пациентот етикетата

Стп Кожа Етикети со сопствени логото Облека Ознаки 1000pcs/многу пациентот етикетата

DEN 2280.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Врежана
Бренд Име:
SLOOBAO
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Материјал:
кожа
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
02
Производи во категоријата