.

.

Одлична цена
Hige -Одделение Црн Сатен сребро Големина Labels

Hige -Одделение Црн Сатен сребро Големина Labels

DEN 120.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
F, XXXXL, XXXL, XXL, XL, L, M, S, XS
Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
ms-1957
Техника:
Печатени
суровини:
полиестер
Текстура:
сатенски
Големина:
2*1cm
techniauqe:
печатени
боја:
црн сатен со бели букви
Производи во категоријата