.

.

Одлична цена
Сопствен Бренд Облека Етикета/Облека Главниот Етикета Пациентот Етикетата

Сопствен Бренд Облека Етикета/Облека Главниот Етикета Пациентот Етикетата

DEN 3240.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
МИНИСТЕРСТВОТО за образование и наука-14088
ЦЕЛОСНО ПАЦИЕНТОТ ЕТИКЕТАТА :
Облека етикетата
Текстура:
Damask
Материјал:
100% Полиестер
Заврши:
Топлина Намали
MOQ:
1000PCS
is_customized:
Yes
Големина:
6*7.5Cm
боја:
Две Бои
место на origion:
Провинцијата Жеџијанг
Производи во категоријата