.

.

Одлична цена
Кориснички Печатени Плоштадот Хартија Labels Налепници Мет Ламинат Бренд Лого Налепници Производ Display Labels Свадба Налепници

Кориснички Печатени Плоштадот Хартија Labels Налепници Мет Ламинат Бренд Лого Налепници Производ Display Labels Свадба

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Печатени
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
За фестивалот декорација, производ вовед, машина за предупредување
Големина На & Форма:
Било која големина и облик е прифатена
MOQ:
1000pcs
Материјал:
Винил/ПВЦ/Хартија
Површина:
мет, сјајни
етикета стил:
Лист, Умре-сече, се Тркалаат
Печати Technic:
Дигитално Печатење
Производи во категоријата