.

.

Одлична цена
Кориснички облека кошула/јакна labels/плетени labels/облека печатени етикета/извезени ознака со cutted 1000pcs

Кориснички облека кошула/јакна labels/плетени labels/облека печатени етикета/извезени ознака со cutted 1000pcs

DEN 7560.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
МИНИСТЕРСТВОТО за образование и наука-1801
Техника:
Извезена
Текстура:
Damask
Материјал:
Светла Полиестер предиво
Големина:
3.3*7CM
MOQ:
1000PCS
кориснички:
Yes
Technic :
Жакард
Заврши:
Центар Пати
Производи во категоријата