.

.

Одлична цена
Пролет/лето облека блокбастер mulberry свила обичен gambiered напои газа високо-одделение маици со кратки ракави

Пролет/лето облека блокбастер mulberry свила обичен gambiered напои газа високо-одделение маици со кратки ракави

DEN 2856.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Свила
Кошули Тип:
Облечи Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Poplin
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
SG6875
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Стил:
кинески стил
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
swe
Производи во категоријата