.

.

Одлична цена
Moissanite обетки 0.50 карат 5mm Дијамант Студ Обетки 14k Жолто Злато ClassicDiamond Обетки Булчински или Роденденски Подарок

Moissanite обетки 0.50 карат 5mm Дијамант Студ Обетки 14k Жолто Злато ClassicDiamond Обетки Булчински или Роденденски

DEN 4440.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Назад Наоѓање:
Студ
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Жолто Злато
Пол:
Жените
Бренд Име:
AEAW накит
Број На Модел На:
dfes0468
Стил:
Тренди
Certificate Type:
GDTC
Сертификат Број:
Контактирајте со нас
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
14k
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Moissanite
Производи во категоријата